Bezpečně
vás provedeme
světem realit

Benefity

  • Kvalita

    Původně jsme spravovali nemovitosti našich privátních klientů, nyní zaručujeme stejnou kvalitu i vám.

  • Jistota

    Zajistíme, aby proces nákupu, prodeje nebo pronájmu nemovitosti proběhl bez komplikací a nic vás nepřekvapilo.

  • Výhodné podmínky

    Prodáme vaší nemovitost za vyšší cenu, než kdybyste se o to pokusili sami. Navíc vám ušetříme čas.

Jak to u nás chodí

Výběr služby

Analýza

Realizace

1.
Úvodní schůzka
Na nezávazné osobní nebo online schůzce vám popíšeme, jak bude celý postup u zvolené služby vypadat (např. u prodeje bytu vysvětlíme všechny kroky od náboru bytu po jeho předání novému majiteli a odhadneme dobu, kterou nám to zabere).
2.
Dáváte zelenou naší spolupráci
Jsme rádi, že jsme se dohodli a vyjasnili si zadání. Provedeme analýzu dat získaných z různých zdrojů a výstupem pro vás bude návrh konkrétní strategie a řešení (např. u prodeje bytu provedeme analýzu tržní ceny a dohodneme se na způsobu prodeje).
3.
Vybíháme ze startovních bloků
Začínáme naplňovat dohodnutou strategii a zůstáváme s vámi v průběžném kontaktu (např. u prodeje bytu začínáme s neveřejnou nebo veřejnou inzercí a dáváme vám zpětnou vazbu od potenciálních zájemců).

Nabídka nemovitostí

Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí naší realitní kanceláře.

Pokud vás jakákoliv nabídka zaujme, kontaktujte prosím naše makléře, kteří vám rádi podají bližší informace.

 

Prodej nemovitosti

Zařídíme vše nezbytné pro hladký prodej vaší nemovitosti. Nejen že vám ušetříme mnoho času a trápení s prodejem, ale zároveň transakci provedeme bezpečně a za nejvyšší možnou cenu. Jak to uděláme?

Nejprve se potkáme a popíšeme vám celý postup prodeje. Vše začíná analýzou tržní ceny nemovitosti. K tomu využijeme data získaná z katastru nemovitostí, naší databáze, realitních serverů a jiných zdrojů. Poté navrhneme strategii prodeje, která obsahuje vše od návrhu prodejní ceny, přes homestaging až po způsob prezentace. Po nalezení kupce zajistíme právní servis, bezpečný převod prostředků a předání nemovitosti.

Pronájem nemovitosti

Službu pronájem nemovitosti chápeme jako významný závazek vůči majitelům, že jim do jejich nemovitosti najdeme co nejdříve spolehlivé nájemce.

 

U pronájmu nemovitosti vám pomůžeme s prověřením, nalezením a výběrem budoucího nájemníka, nastavením správné ceny nájmu, s veškerou komunikací se zájemci a všemi smlouvami, které budete podepisovat.

Asistence při nákupu

Pořízení nemovitosti zahrnuje řadu kroků, které není radno podcenit. Proto doporučujeme obrátit se na odborníky nejpozději před podpisem rezervační smlouvy. Se svými klienty vždy probíráme jejich konkrétní situaci a poté si zvolí, které služby využijí.

 

Během asistence při nákupu nemovitosti vám pomůžeme vyhledat nové bydlení podle zadaných kritérií, zúčastníme se s vámi prohlídek, posoudíme nabídkovou cenu, zkontrolujeme nebo připravíme rezervační a kupní smlouvu a nebo třeba zajistíme advokátní úschovu kupní ceny.

Investiční nemovitosti

Nechte své nemovitosti vydělávat. Investice do nemovitostí je dlouhodobě chápána jako bezpečné uložení prostředků. Svým majitelům přináší výnosy z nájemného a v čase též roste jejich hodnota.

Naše služby v této oblasti zahrnují např. vyhledání vhodné nemovitosti, asistenci během prohlídek, právní servis, financování a pojištění. Zároveň vám namodelujeme budoucí výnosy a náklady spojené s vaší investicí a spočítáme její návratnost.

Nakonec nemovitost obsadíme vhodným nájemníkem.

Odhad tržní ceny

Určit realistickou tržní cenu je nadneseně kombinace vědecké práce a umění. Naše služby se vám budou hodit při prodeji nemovitosti nebo během dědického řízení. 

 

Díky správně nastavené prodejní ceně zvýšíte šanci prodat vaši nemovitost za optimální cenu a v přiměřeném čase. Abychom tuto cenu dobře určili, používáme data z mnoha zdrojů a nad to naše know-how.

Reference

Od první prohlídky bytu do převodu peněz po prodeji mohu mluvit o příjemné a pozitivní zkušenosti. Ocenila jsem příjemné, ohleduplné a profesionální jednání jak vůči mé osobě tak vůči všem zúčastněným (zájemcům, sousedům, bance). Pro svou spokojenost jsem zůstala s firmou ve spojení a domluvili jsme se na spolupráci i v oblasti finančního poradenství a investic.

Jitka Hofmanová
Klientka

Pan Petrželka je skutečný profesionál v oblasti realit. Můžu vřele doporučit jeho služby.

Pavel Horák
Klient

Profesionální vystupování, precizní jednání, vřele doporučuji tuto RK.

Petr Hůrka
Klient

Celým procesem prodeje nás pan Lukeš provedl s profesionálním nasazením. S trpělivostí informoval a vysvětloval každý krok prodeje. Velice si cením slušného a vlídného chování a především zodpovědnosti s jakou hájil zájmy svého klienta. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Veronika Hermanová
Klientka

Na pana Petrželku ze Stone & belter jsem dostal doporučení od známého a byl jsem moc spokojen. Stone & belter určitě překonal mou představu o tom jak by měla služba od realitní kanceláře vypadat. Díky kontaktu od známého a jejich přístupu si brzo získali mou plnou důvěru což je při prodeji nemovitosti hodně důležité. Myslím, že i díky jejich skvělé práci se nemovitost prodala za tak skvělou cenu a s minimem starostí. Mohu tedy jedině doporučit

Michal Bartoš
Klient

Před nedávnem jsem koupila pozemek po velmi neúspěšné koupi jiného. S makléřem p. Petrželkou jsem byla nadmíru spokojená jeho přístup, chování a vystupování bylo velmi profesionální a z mé předešlé zkušenosti až nadstandardní. p. Petrželku a spol. Stone & belter bych vřele doporučila přátelům.

Andrea Ryšlavá
Klientka

Napište nám