Blog
PODLE TÉMATU
Akcie Asistence při nákupu Dluhopisy ETF fondy Firemní finance FKI fondy Hypotéka Investice Investiční nemovitost Investiční nemovitosti Investiční strategie Majetkové pojištění Nákup Osobní finance Privátní poradenství Prodej Pronájem Reality Všechny
PODLE AUTORA
Ondřej Marek Petr Kozelský Jan Pinta Markéta Navrátilová Ladislav Zemánek Všechny

Hypotéky zdražují, úročení úspor je mizivé. Jak zkrotit inflaci?

Nedávno jsme upozorňovali, jakým směrem půjdou úrokové sazby hypoték ⬆ Predikce se nejen potvrdily, ale růst sazeb je ještě výraznější. Následující dny budeme číst v článcích ke zvýšení sazeb spousta superlativ jako „skokové, bezprecedentní, razantní“.

Pozor však na unáhlená rozhodnutí. Jen kvůli zdražení úvěrů a dojmu, že nebudou už nikdy levnější, není hned potřeba se zadlužovat a kupovat neplánovaně nemovitost.

Pokud máte však „vybráno“ nebo víte, že nemovitost koupíte nebo budete stavět, tak se dají ještě získat výhodné garance sazeb.

V případě, že vám končí fixace hypotéky v následujících dvou letech, tak se určitě ozvěte, rádi pomůžeme s vyjednáním sazby na další období již nyní. Možností je celá řada a optimální řešení může být i velmi jednoduché, není hned třeba měnit banku. V oblasti investic a spoření Vám rádi ukážeme, jak lze ochránit vaše úspory před inflací

Více »

Napište nám