O nás

Vedení společnosti

Ondřej Marek

Jednatel

E: ondrej.marek@sbelter.cz

Rámí Khallouf

Jednatel

E: rami.khallouf@sbelter.cz

Jan Pinta

Jednatel

E: jan.pinta@sbelter.cz

Petr Lukeš

Ředitel realitní kanceláře

E: petr.lukes@sbelter.cz

Historie společnosti

Počátek firmy se datuje od roku 2008, ale členové našeho tým pracují ve financích již od počátku milénia. V roce 2008 byla senzace (belter), když byla konečně založena firma s pevnými hodnotami (Stone), odtud Stone & belter, která má na prvním místě klienta a začala tvořit služby, které do té doby na trhu nebyly. Od počátku jsme vnímali finance a reality jako spojené nádoby a tento inovativní přístup také řada známějších firem poznala později. Nejsme dinosauři, adaptujeme se na nové prostředí a jsme lídři v našem oboru.

Víme, že se vše v životě mění. Proto jsme tu pro vás a vždy budeme. Cítíme silnou potřebu abyste měli vždy minimálně jednoho celoživotního partnera, kterému můžete věřit. Jsme kompetentní, zdravě sebevědomí a s pokorou přijímáme, že s vámi budeme řešit peníze a život.

Abychom našim klientům mohli poskytnout maximální kvalitu služeb, vytvořili jsme ve firmě 4 sekce s profesionály ve svých oborech. Díky nim mají naši klienti vše pod jednou střechou a poradci dokážou klienta komplexně obsloužit.

Osobní finance: přijďte se poradit s profesionálem, jak nastavit vaše rodinné finance, jak si zajistit kvalitní bydlení, spořit dětem na studia, či se zajistit na důchod.

Privátní poradenství: složíme vám portfolio tak, jak bychom ho složili sobě. Pracuje u nás řada bývalých a velmi zkušených investičních bankéřů. Teď budeme pracovat pro vás, nikoliv pro banku.

Firemní finance: chcete ušetřit na poplatcích, či jiných bankovních a pojistných produktech? Daňově optimalizovat? Případně zajistit financování, nebo poradit, jak se na podobnou situaci připravit? Máme pro vás finančního ředitele, který vše zařídí.

Realitní sekce: pomůžeme s koupí, prodejem či pronájmem nemovitosti. Chcete investiční byt a nechcete se o nic starat?

Důvod proč pečujeme o vás a vaše peníze, nejsou peníze. My jsme Stone & belter.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Stone & belter s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

  • pojištění registrovaní podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele pojištění,
  • investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,
  • spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru.

Společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 – Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

Napište nám