Bezpečně
vás provedeme
světem financí

Benefity

  • Finanční poradce

    Bezpečně vás provede světem financí a s pomocí specialistů na jednotlivé oblasti pomůže naplánovat cestu k vašim cílům.

  • Nezávislé srovnání na jednom místě

    Na jednom místě pro vás porovnáme desítky nabídek finančních institucí a vybereme tu optimální právě pro vás.

  • Online prostředí

    Nejraději vidíme klienta osobně, nicméně celý poradenský proces též běžně řešíme distančně. Vše budete mít ve vašem klientském portálu.

Jak to u nás chodí

Nejde jen o nejvýhodnější úvěr, pojistku nebo optimální investici. Dáváme přednost komplexnímu přístupu a proto vám rádi připravíme osobní finanční plán. Naši specialisté vám budou samozřejmě k dispozici i pro vybraný produkt. S námi se financí bát nemusíte.

moje analýza

můj plán

můj servis

1.
Úvodní schůzka
Na první schůzce budete mluvit především Vy. Abychom mohli správně nastavit vaše finance, seznámíte nás se svou aktuální finanční situací a s cíli, kterých chcete dosáhnout.
2.
Připravíme finanční plán
Podle vašich potřeb vytvoříme ucelený finanční plán. Do řešení se mohou zapojit všechny sekce naší firmy: osobní finance, privátní poradenství, realitní sekce i firemní finance. V rámci celého konceptu financí řešíme např. bydlení, zajištění rizik, zhodnocení volných prostředků, zajištění na penzi a další cíle, o kterých nám povíte.
3.
Pokračujeme ve spolupráci
Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci. V životě dochází k mnoha situacím, na základě kterých budeme vaši strategii upravovat. Našim cílem je, abyste vždy stáli na pevných finančních základech.

Výběr produktu

Analýza

Realizace

1.
Úvodní schůzka
Řeknete nám o jaký produkt máte zájem, vaše požadavky a další potřebné informace pro výběr vhodného řešení.
2.
Hledáme vhodné řešení
Na základě zjištěných informací poptáme všechny instituce. Při hledání správného řešení používáme nejmodernější srovnávače nejen cen, ale i smluvních podmínek. Poté vám předložíme nabídky a společně vybereme optimální řešení.
3.
Sjednání produktu
Pomůžeme vám s celým procesem sjednání buď on-line, nebo papírovou formou. Záleží co vám více vyhovuje. Do budoucna pohlídáme, ať máte smlouvy vždy aktuální a výhodné.

Můj plán

K vašemu cíli se můžete dostat buď nahodile, nebo s pomocí předem připraveného plánu. My jsme přesvědčeni, že finance je lepší plánovat. Proto si při rozhovoru řekneme, jak chcete například bydlet, cestovat, našetřit na auto, případně se nespoléhat v důchodu pouze na stát. Součástí finančního plánu je i zajištění vašeho majetku a finanční stability vaší rodiny v případě nečekaných událostí.

Neslíbíme vám, že k vašim cílům určitě dojdete, ale víme, že s plánem to bude mnohem snazší.

Hypotéka

Pořízení nemovitosti je pro většinu z nás důležitým životním rozhodnutím. Celý proces není radno uspěchat a v současné době nadbytku informací vám doporučujeme obrátit se na zkušené hypoteční specialisty.

Detailní porovnání různých bankovních nabídek, kontrola smluv a zajištění vhodného financování a pojištění jsou všechno činnosti, které vám můžeme jako nezávislí poradci zařídit. Myslíme dopředu a víme, že ne vždy jde pouze o nejnižší úrokovou sazbu. Klademe proto důraz na nastavení všech parametrů hypotéky v souladu s vašimi dlouhodobými plány.

Investice

V okamžiku kdy máte vytvořenou pohotovostní krátkodobou rezervu, je vhodný čas podívat se na budování vašich přání a cílů v delším časovém horizontu.

Říkáme tomu dlouhodobé rezervy a můžou to být peníze na stáří, studium dětí nebo na jinou investici. Z vlastní zkušenosti víme, že zásadní otázka není úplně tak do čeho, ale spíše na jak dlouho můžete své přebytky odložit. Čas totiž v tomto případě hraje jednoznačně ve váš prospěch.

Následně stačí projednat vaše cíle s osobním poradcem, a na základě vašich preferencí zvolit vhodnou investiční strategii.

Životní pojištění

Každý z nás se může v životě dostat do situace, se kterou nepočítal a kterou nemůže ovlivnit. Naším úkolem je zajistit, aby takový stav měl co nejmenší finanční dopad na fungování vás nebo vaší rodiny.

Podíváme se na vaši situaci z nadhledu a pomůžeme určit nejvhodnější způsob zajištění proti rizikům. Na druhou stranu nejsme zastánci pojištění za každou cenu a umíme poradit, v jaké situaci pojištění potřeba není.

Majetkové pojištění

Auto, dům nebo vaše podnikání… pojištění vašeho majetku vnímáme jako úplný základ. Zpracujeme pro vás kompletní srovnání vhodných produktů na trhu. Důraz klademe na detailní porovnání pojistných podmínek a k pojištění přistupujeme, jako bychom pojišťovali svůj vlastní majetek.

Díky naší tržní síle dosáhnete na výhodnější podmínky. Také pravidelně kontrolujeme, zda máte pojištění správně nastavené. Pokud najdeme výhodnější nabídku, tak vás o této možnosti informujeme.

Půjčky a konsolidace úvěrů

Někdy to prostě nejde jinak a je potřeba rychlá půjčka na cokoliv. V dnešním rychlém online světě to lze udělat doslova během několika desítek minut. Naše filozofie je, že když už si musíte půjčit, udělejte to za nejvýhodnějších možných podmínek.

U jaké banky? Za jakou úrokovou sazbu? Za jakých podmínek a nákladů? Na vyžádání vám osobní poradce pošle detailní analýzu všech bank a pomůže vám najít nejlepší řešení. Následně, bez nutnosti návštěvy banky, můžete mít peníze na svém účtu v rámci desítek minut.

A když už máte půjček více? Co takhle z nich jednoduše udělat jednu a ve výsledku platit méně. V rámci tzv. konsolidace půjček to jde jednoduše, rychle a bez zbytečného papírování.

Penzijní spoření

Přemýšleli jste někdy o tom, jakou budete jednou dostávat penzi od státu? A jestli to bude stačit pro váš spokojený život? Statistika demografického vývoje je v tomto neúprosná, a už teď vám můžeme říct, že to nebude žádná sláva.

Penzijní spoření je proto nejvhodnější řešení pro ty z vás, kteří se už teď chtějí připravit na budoucnost a získat k tomu odměnu od státu. Kolik, kam a za jakých podmínek vám řekne váš osobní poradce. Doplňkové Penzijní spoření nebo tzv. Transformovaný fond? Víte, že už při částce 1 000 Kč měsíčně na 35 let vám špatně zvolená strategie může přinést výsledek horší o 1 000 000 Kč?

Stavební spoření

Hlavní výhodou stavebního spoření je státní dotace, díky které se průměrné zhodnocení za dobu 6 let pohybuje mezi 3 – 4% p.a. Oproti jiným spořicím produktům na trhu je výnos garantovaný státem spolu se stavební spořitelnou.

Stavební spoření však nemusí být vhodné pro delší časové horizonty než 6 let. Pro tyto případy existují výnosnější, modernější a flexibilnější způsoby zhodnocování peněz. Umíme porovnat úvěr ze stavebního spoření a hypotéku, spočítat zaplacené úroky, veškeré poplatky a celou nákladovost a na základě toho vám navrhnout správné řešení.

 

Reference

Pan Pinta je opravdový profesionál ve finančních otázkách a současně oceňuji jeho velice lidské jednání a pochopení. Dokáže naslouchat a hlavně nacházet řešení i v zapeklitých finančních problémech. Kdykoliv jsme potřebovali pomoci s finančními otázkami či problémy byl a je k dispozici. Profesionál a partner.

Michaela Landová
Klientka

Me and my wife negotiated for mortgage with HB, via ing. Ondrej Marek and his team. Ondrej is amazing, he is patient with explaining local rules to us foreigners, he went the extra mile to find the bast offer for us, and then to do all the communication, because we couldnt do it with our bad czech language. He is very responsible, punctual, and answers fast. And the best of all, its for free for us (they take commission from the bank). So if you are lost in the Czech mortgage world, I recommend Ondra and his team.

Marko B.
Klient

Pan Pinta dělá svou práci duší a celým svým srdcem. Neskutečně mi pomohl co se výběru hypotéky týče a nadále jejím spravováním. Bez jeho pomoci bych vůbec nebyla, kde jsem teď. Jeho služby doporučuji všem, jeho postoj k práci je neobyčejný a já mu tímto velice děkuji za jeho pomoc!

Lucie Kalertová
Klientka

I met Ondrej 5 years ago when I was in a need for a mortgage. Few months ago he took care of the whole refinancing process since my fixation contract expired. I would gladly recommend Ondrej to anyone in a need for mortgage or any other more complex financial consulting services. Big thanks…

Ivan I.
Klient

Dlouho jsem hledala odborného poradce přes finance, až mi známá doporučila p.Pintu. Oceňuji především vysokou profesionalitu, vstřícnost, laskavý přístup, trpělivost. Jsem úplný laik, vše mi ochotně vysvětlil a poradil. Všem doporučuji!

Monika Vlnasová
Klientka

Pan Rámí Khallouf se mi už léta stará o volné finance. Ačkoli jsem konzervativní člověk, tak jsem si nechal poradit a za celou dobu spolupráce toho nelituji. Vždy mi poradil dobře, jak efektivně investovat volné peněžní prostředky, aby neležely ladem na obyčejném účtu, ale aby přinášely i slušné úroky. Spravuje všechny mé peněžní produkty a pravidelně mě informuje, jak postupovat. Mohu plně doporučit všem jako vhodného finančního poradce.

Ivan Spurny
Klient

Před časem jsem řešil financování mého bydlení, a proto jsem se obrátil na finančního poradce pana Pintu, s kterým jsem konzultoval jednotlivé možnosti na trhu. Daný případ nebyl úplně jednoduchý, ale se zkušenostmi a velkým přehledem pana Pinty jsme našli ideální hypoteční podmínky pro řešení financování. Pan Pinta mi také navrhl ideální finanční plán pro řešení běžného života, ale i výhledového období i s ohledem na finanční rezervy rodiny, zájmy a zajištění studií dítěte.

V. Černý
Klient

Ondřej advised me and my wife on getting the mortgage to buy a flat. His massive experience allows him to explain mortgage allocation process in a way that is useful for incompetents and he was extremely helpful to me in understanding the details of documentation. Ondrej’s confident approach to problems with combination of in-depth market knowledge and out-of-the-box thinking enables him to originate a unique solutions of any difficult situation. Last but not least, Ondrej is a pleasure to work with and simply nice guy that always gives you a hand if you need.

Oybek
Klient

Napište nám