Investujte
s námi
Bez limitů

Benefity

  • Ochrana a zhodnocení majetku

    Ochráníme váš majetek před inflací a dále ho zhodnotíme. Součástí portfolia nejsou pouze investice, ale i hotovost a reality.

  • Neomezené možnosti

    Na rozdíl od privátního bankovnictví velkých bank nejsme omezeni nabídkou jedné instituce, ale vybíráme optimální investiční řešení napříč trhem.

  • Investiční specialisté a odborníci

    Naši investiční manažeři vytváří analýzy investičních produktů a vybírají pro vás z trhu ty nejlepší. Vlastní peníze investujeme stejně jako ty vaše.

Jak to u nás chodí

Nastavení spolupráce

Investiční strategie

Aktivní správa

1.
Úvodní schůzka
V privátním poradenství je našim hlavním cílem dlouhodobá spolupráce a správa majetku. První schůzka je tedy především o vzájemném poznání a o tom jestli najdeme tzv. „společnou řeč“. To znamená řekneme si jaká jsou vaše očekávání a zda je dokážeme splnit. Z naší strany uslyšíte jak pracujeme a co vše jsme schopni pro vás udělat.
2.
Pracujeme na strategii
V okamžiku když se shodneme na spolupráci, můžeme společně začít pracovat na vaší investiční strategii. V rámci ní se díváme na majetek vždy jako na celek. Proto je vhodné znát, jak s ním aktuálně pracujete. Na základě těchto informací vám navrhneme individuální investiční strategii. Pokud vám to takto bude dávat smysl, můžeme přistoupit k její realizaci. To znamená od zpracování smluvní dokumentace až provedení vašich pokynů.
3.
Průběžně komunikujeme
Tímto ale naše dlouhodobá spolupráce nekončí. Vše je totiž doplněno o aktivní správu s vaším investičním poradcem. Jejím smyslem jsou pravidelné schůzky dle potřeby, na kterých se bavíme o průběžných výsledcích vašeho portfolia, případných změnách a jestli spolupráce oběma stranám vyhovuje.

Nastavení investiční strategie

Volba investiční strategie je základním předpokladem úspěšného a dlouhodobého budování majetku. Pro její nastavení provedeme analýzu jeho současného stavu a zároveň nám povíte více o vašich očekáváních a cílech do budoucna.

Většina z nás patří mezi konzervativní investory. Promyšlená diverzifikace minimalizuje rizika a zajistí udržitelný výnos. V tomto pojetí může portfolio zahrnovat i cenné papíry, nemovitostní složku anebo zlato. S námi můžete investovat konzervativně, bezpečně, stejně tak dynamicky se zaměřením na maximalizaci výnosu.

Podílové fondy

Na podílové fondy se u nás díváme jako na základní stavební kámen každého portfolia. Jedná se nejčastěji o investice do širokého spektra dluhopisů a akcií spolu s dalšími investory. Díky tomu jsme schopni splnit základní pravidlo každé investice – diverzifikace, a zároveň dosáhnout na některé investice za výhodnějších podmínek.

Jsme zastánci tzv. otevřené architektury, tzn. analyzujeme a vybíráme vám na míru z více jak 1000 fondů od největších mezinárodních investičních společností, které doplňujeme o vybrané lokální hráče.

ETF fondy

ETF (Exchange Traded Funds) neboli veřejně obchodované fondy a indexové fondy jsou nízkonákladové nástroje kolektivního investování a spolu s podílovými fondy jsou součástí naší investiční strategie.

Principem je pasivní investování do neomezené škály různých indexů (akcie, dluhopisy, komodity, měny, apod.). Zpravidla se jedná o levnější způsob investování, než aktivní podílové fondy. ETF fondy mají také svá specifika. Například pouze kopírují podkladové aktivum a z tohoto důvodu nemohou výrazně překonat ani zaostat za výkonností trhu.

FKI fondy

FKI (fondy kvalifikovaných investorů) zařazujeme naším klientům jako zajímavé doplnění jejich portfolia. Jedná se o speciální typ fondů s téměř neomezenými investičními možnostmi (akcie, dluhopisy, nemovitosti, private equity, investiční vína, umělecká díla, pohledávky a další).

Zpravidla nepodléhají tak přísné kontrole a regulaci jako běžné podílové fondy. Mohou proto  investovat do příležitostí s vyšším rizikem a také s vyšším potenciálním ziskem. Pokud hledáte zajímavý doplněk vašeho portfolia, doporučujeme  probrat specifika takové investice se svým poradcem.

Dluhopisy

Dluhopis je cenný papír, reálně se ovšem jedná o formu půjčky, kdy firmě, státu či jinému subjektu poskytnete své prostředky a na oplátku budete inkasovat pravidelné úroky. Po smluvené době vám budou zapůjčené peníze vráceny.

Díky nám budete moci prostřednictvím diverzifikovaných fondů profitovat z výhod dluhopisů, zároveň vás ale ochráníme před vyššími riziky, která jsou spojena s jednotlivými korporátními dluhopisy. Přiměřeného zhodnocení tedy dosáhnete i s námi, ale přitom bezpečně.

Akcie

Tento cenný papír vám zajistí vlastnický podíl ve firmě, jejíž akcie si koupíte. Na akciích můžete při srovnání s dalšími typy cenných papírů vydělat relativně nejvíce. Musíte ale počítat s výraznějším kolísáním hodnoty. Dlouhodobé budování majetku se však bez akcií neobejde, protože právě na delším horizontu bývají zdaleka nejvýnosnější.

Máme přístup k široké paletě akciových fondů, které pokrývají všechny relevantní sektory ekonomiky, regiony i investiční strategie. Akciovou složku vám nastavíme s ohledem na celkové portfolio, vaše preference a potřeby.

Komodity

Komodity jsou specifickým typem aktiv, které se zásadně liší od cenných papírů tím, že se jedná o fyzické zboží, nekopírují vývoj na kapitálových trzích a mají hmatatelnou podobu. Není přitom nutné omezovat se jen na drahé kovy, jako je zlato, stříbro nebo platina. Nabídka je mnohem širší a zahrnuje například i zemědělské produkty.

Z hlediska naší filozofie mohou být komodity užitečným doplňkem vašeho majetkového portfolia. Zajistíme vám jejich nákup jak ve fyzické podobě, tak prostřednictvím cenných papírů. První varianta je nákladnější a méně likvidní, druhá je více spojená s vývojem kapitálového trhu. Obě cesty však mají smysl – záleží jen na vašich potřebách.

Investiční nemovitost

Investovat do nemovitostí u nás lze různými způsoby – buď přímým nákupem fyzické nemovitosti, nebo prostřednictvím nemovitostních fondů či korporátních dluhopisů. Své prostředky můžete uložit nejen do bytů, domů či pozemků, ale též do kancelářských budov, obchodních center či průmyslových a logistických parků.

Výnos v dlouhodobějším horizontu dokáže zvýšit využití hypotéky, často navíc není nutné do koupě vložit žádné vlastní prostředky. S každou z těchto cest vám pomůžeme a ukážeme vám, která z nich je pro vás ta nejvýhodnější.

Reference

Jsem již dlouholetým uživatelem služeb pana Pinty. Jeho kvalitní a zodpovědný přístup k řešení finanční a investiční problematiky, mne vedl k rozhodnutí, mu svěřit kompletní péči o mé portfolio. Jeho vstřícnost, pečlivost a efektivnost, kterou se vyznačuje jeho péče o svěřené prostředky mne utvrdila o správnosti mé volby. Tímto mu děkuji za dosud prokázané služby a přeji mu mnoho dalších úspěchů v jeho karierním postupu.

Vladimír Havrda
Klient

Pana Petra Kozelského jsme poznali jako privátního bankéře v jedné z pražských bank před více než 10 lety. Již tehdy byl jako hodně mladý muž velice profesní, ochotný a spolehlivý. Protože jsme jako profesionální cestovatelé byli často mimo naší republiku, jeho služby byli pro nás velmi cenné. Litovali jsme, když se rozhodl odejít do privátní sféry. Když jsme ze zmíněné banky krátce na to odešli, neváhali jsme se na p. Kozelského obrátit a požádat ho o spolupráci. Od té doby s námi spolupracuje více než 7 let jako privátní poradce. Kdybychom ho měli charakterizovat, je velmi profesní, přesný a dokáže vysvětlit věci jednoduše a srozumitelně. Navíc má úžasnou vlastnost, že při výkyvech na finančních trzích dokáže velmi klidným způsobem klientovi vysvětlit danou situaci s následnou další prognózou. S jeho službami jsme velmi spokojeni, protože máme jistotu, že náš majetek a finance budou dobře ochráněny.

Alena a Jaroslav Klempířovi
Klienti

Pan Zemánek je profesionál a gentleman, který se nebojí výzev a vždy skvěle poradí. Přišla jsem za ním před půl rokem s chutí začít investovat a finančně se zabezpečit, ale s neznalostí, jak na to. Dnes mám v Praze vlastní byt, dvě investiční konta a stabilní zálohu na spořícím účtu. I kdyby přišla další krize, jsem finančně dostatečně stabilizovaná, aby mě nepoložila na kolena. Pan Zemánek rozbíjí veškeré zaběhlé představy o finančních poradcích, kteří své klienty jen ždímou. Vím, že se na něj mohu 100% spolehnout, vážím si ho a doporučuji jej, kdykoli můžu.

Ráchel Hengalová
Klientka

Ladislav was both friendly and extremely professional. He is very knowledgeable in his field and explained my options clearly and concisely. I would highly recommend!

Jack Desmond
Klient

K finančním poradcům a bankéřům jsem byla vždy trochu skeptická. Na druhou stranu jsem chápala, že je potřeba s financemi i nějak pracovat a zhodnocovat je. Až doba nízkých úroků v bankách mě donutila situaci řešit aktivně a na základě doporučení jsem se potkala s panem Khalloufem, který mi vše velmi lidsky a trpělivě vysvětlil. Díky němu cítím, že jsem si dnes ve financích jistější a že jsem je svěřila do správných rukou. Svoje finanční prostředky mám zainvestované a výsledky posledních let překonaly mé očekávání. Pan Khallouf je Odborník, kterého mohu vřele doporučit.

Natálie Emmerová
Klientka

Martin Zelenka je netradiční investiční poradce. Vzhledem, koníčky, životním postojem i způsobem života do standardní škatulky lidí pohybujících se ve finančním oboru exaktně nezapadá. Z mých více než 20-ti letých zkušeností s investováním a různými investičními firmami a bankami je netradiční i to, že vše na čem jsme se dohodli vždy platilo a všechny jeho investiční nápady a rady ve 100% případů vedly k předem prezentovanému zhodnocení a výnosům. Z mé zkušenosti se na jeho rady ohledně investic můžu plně spolehnout. Jeho životní styl a způsob komunikace mi jsou blízké, jsem rád že jsem ho poznal a že se mi o finance v posledních cca 7-mi letech stará výhradně on. Fakt díky, Martine 🙂

Milan Šantroch
Klient

Martin Zelenka má dvě výborné vlastnosti. Svůj život podřizuje v první řadě
práci, naprosto perfektním, přátelským a odborným přístupem ke klientům.
Vždy v investicích odborně poradil a smlouvy kvalitně připravil. Co slíbil , to platilo. Je veliký milovník přírody a sportu všeho druhu. Každou volnou chvíli vyráží i s rodinou v karavanu do hor a k rybníkům po celý rok, jak mu jeho práce umožní. S celou rodinou provozuje snad všechny druhy sportů a vede k tomu celou rodinu / včetně ” novorozeňat ” Je to prostě chlap mé krevní skupiny, který má mou důvěru.

Jan Fulín
Klient

Už více než 10 let je Petr Kozelský můj privátní poradce. Stará se mi o vše, co se mých financí týká s naprostým přehledem a jistotou. Neudělám bez jeho doporučení a rady nic. A vím proč… Mnohokrát mě uchránil před chybným krokem. Mám v jeho osobě životní jistotu a dnes již i osobního přítele. Život bez něho si již nedovedu představit. Doporučila jsem ho několika svým nejbližším kamarádům a ti jsou stejně spokojeni jako já. Petr je můj pocit bezpečí.

Lucie Bělohradská
Klientka

Společnost Stone & belter mi byla doporučena kolegou v práci. Chtěl jsem zhodnotit své úspory, s čímž mi pánové Marek a Zemánek pomohli velice vstřícně a ochotně. Zhodnocení investovaných prostředků je díky jejich profesionální odbornosti za současné situace velice zajímavé. Péči o své úspory jim budu rád svěřovat i nadál

Martin Raida
Klient

Investice na míru, přehled na trhu, rozvaha, rozložení portfolia, lidskost
díky,že tě máme 🙂

Michal Pecka
Klient Martina Zelenky

Petra Kozelského jsem poznala v roce 2007 tehdy ještě v Živnostenské bance. Byl to asi už desátý bankéř, který mi byl přidělen. Byl to ale první člověk, který mi vysvětlil jak mám efektivně pracovat s penězi a hlavně mě připravil na situace které mohou nastat. Jak se správně chovat jsem ověřila o rok později, když přišla velká finanční krize. Po pár letech dostal Petr lepší pracovní nabídku kde se plně osamostatnil a stal se z něho můj skutečný privátní poradce. Dokázal mi nabídnout daleko zajímavější možnosti zhodnocení peněz. Petr mi vždy ochotně pomůže za jakýchkoliv okolností a v kteroukoliv hodinu. Vše co slíbí splní na 100 procent. O peníze se již nemusím starat, protože vím že jsou v dobrých rukou a svého poradce bych nikdy neměnila.

Taťána Nosková
Klientka

Napište nám