stavte
my pomůžeme
s ostatním

Pro developery

Spolupráci můžeme nastavit ve 3 hlavních oblastech – projektové financování, prodej nemovitostí a financování koncových zákazníků. Umíme vám zastřešit všechny tři oblasti a díky vzájemné provázanosti zajistit hladký průběh celého projektu nebo si vyberete jednu oblast, kterou si přejete outsorcovat.

Benefity

 • Komunikace

  Jste v kontaktu pouze s jednou firmou = efektivnější komunikace při prodeji, schvalování a čerpání hypoték.

 • Zkušenost

  Jsme spolehlivým partnerem pro významné developery již od roku 2008.

 • Cash flow

  Díky koordinaci kroků při prodeji a zajištění koncového financování klientů zlepšíme cash flow celého projektu.

VARIANTA SPOLUPRÁCE

Projektové financování

Máte připravený developerský projekt a začínáte řešit jeho financování? Nechcete ztrácet čas během na nekonečných jednáních týkajících se např. cash flow projektu nebo zajištění splácení přijatého úvěru?

 

Projdeme za vás celý finanční trh a najdeme vhodné řešení. Začneme získáváním dat nejen od vás, ale též z různých databází a registrů. Po provedené analýze těchto podkladů a jejich vyhodnocení oslovíme vhodné finanční instituce, porovnáme jejich nabídky a připravíme žádost o úvěr. Jsme vám k ruce během vyřizování podmínek úvěru a jeho čerpání. Pohlídáme plnění podmínek vyplývajících z úvěrových smluv a průběžně budeme prověřovat aktuální možnosti (re)financování stávajících úvěrových angažmá.

Realitní služby

Vstupní analýza projektu

Součástí vstupní analýzy je osobní návštěva v dané lokalitě a analýza konkurenčních projektů v okolí (cena, standardy, termíny realizace, dojezdové vzdálenosti, vyprodanost atd.). Na základě získaných dat vám pomůžeme s nastavením prodejní ceny.

 

Právní služby

Připravíme vám na míru smluvní dokumentaci od zprostředkovatelské smlouvy po smlouvu kupní. Předáme vám “best practice” z předchozích projektů.

 

Prodejní a marketingová strategie

Pořídíme fotografie a videa projektu v jakékoliv fázi (včetně záběrů z dronu) – od dokumentace z výstavby po konečnou prezentaci do inzerátů. Poté připravíme marketingovou strategii a zvolíme vhodné prodejní kanály, a to od neveřejné nabídky přes offline inzerci až po online prezentaci.

 

Jednání s potenciálními klienty

Zajistíme organizaci prohlídek nemovitostí včetně případného vzorového domu nebo bytu.

 

Nadstandardní služby:

 

 • web projektu
 • PPC kampaně
 • prezentace projektu v tištěné i elektronické podobě (včetně např. přípravy loga projektu nebo billboardu)
 • tvorba reklamního spotu (rádio, regionální TV)
 • virtuální prohlídky
 • příprava dne otevřených dveří projektu
 • ostatní nadstandardní služby podle domluvy

Financování koncových zákazníků

Zlepšení cash-flow projektu

Díky rychlejšímu procesu čerpání hypoték klientů, o který se postaráme, budete mít dříve zaplacené kupní ceny nemovitostí. Klientům navíc pomáháme řešit také pojištění a vinkulace. 

 

Moderní hypoteční nástroje

Máme aktuální online srovnání metodik hypotečních bank a spořitelen, které nám urychlují najít pro klienta řešení.  Na vaše webové stránky můžeme umístit hypoteční kalkulačku v různém grafickém provedení a ve více jazykových mutacích.

 

Objektivní posouzení všech bank

Během několika minut umíme poskytnout srovnání úrokových sazeb celého trhu.  Pokud pro klienta na hypotečním trhu existuje řešení, tak ho najdeme.

 

Online sjednání

Proces hypotéky umíme sjednat distančně bez osobní schůzky. Nejlépe však funguje osobní přítomnost hypotečního specialisty v prodejním/obchodním oddělení developera. Máme oprávnění podepisovat za banky smlouvy s klienty a vyřešíme vše na jednom místě.

 

Cenové zvýhodnění projektů

Zajistíme hromadné nacenění projektu v bankách. Proces schválení je rychlejší a klienti nemusí platit za odhad. Dalším benefitem jsou zvýhodněné úrokové sazby, které pro vaše klienty a váš developerský projekt vyjednáme.

 

Bez administrativy

Zakládáme si na minimálním dokládání dokumentů. V ideální variantě nám klient dokládá pouze jeden dokument, vše ostatní zařídíme ve spolupráci s bankou a developerem.

ZAUJALO VÁS TO?

1.

Potkáme se osobně nebo online schůzce

Představíme vám model spolupráce,
zodpovíme dotazy.

2.

Připravíme nabídku

Pokud je zájem o spolupráci oboustranný, připravíme vám nabídku.

3.

Nastartujeme spolupráci

Začneme s poskytováním našich služeb buď v jedné nebo i více oblastech.
Kontaktní osoba
Ondřej Marek

Ondřej Marek

Jednatel

Napište nám