Podnikejte
a firemní finance
nechte na nás

Benefity

  • Finanční ředitel na zavolání

    Chybí vám čas, nebo finanční ředitel? Náš specialista vyřeší nejen s bankou vše, co bude potřeba.

  • Výhodnější podmínky

    Díky našim zkušenostem vyjednáme lepší podmínky v současné bance a dáme vám porovnání s konkurencí.

  • Odbornost a nezávislost

    Spolupracujeme se všemi bankovními a mnoha nebankovními institucemi. Pokud řešení existuje, najdeme ho pro vás.

Jak to u nás chodí

Výběr služby

Analýza

Realizace

1.
Úvodní schůzka
Na nezávazné osobní nebo online schůzce vám popíšeme, jak bude celý postup u zvolené služby vypadat (např. u žádosti o úvěr vysvětlíme všechny kroky od finanční analýzy po samotné čerpání úvěru a odhadneme dobu, kterou nám to zabere).
2.
Dáváte zelenou naší spolupráci
Jsme rádi, že jsme se dohodli a vyjasnili si zadání. Provedeme analýzu získaných dat a jednáme s danými institucemi (např. u žádosti o úvěr připravíme samotnou žádost o úvěr spolu s podklady pro identifikaci a bonitu klienta, účel a zajištění úvěru).
3.
Vidíte výsledky naší práce
Naplňujeme dohodnutou strategii (např. u žádosti o úvěr připomínkujeme smluvní podmínky, jsme vám oporou během podpisu úvěrové smlouvy, kontrolujeme vaše povinnosti vyplývající ze smlouvy a průběžně prověřujeme možnosti (re)financování stávajících úvěrů).

Financování investic a projektů

Máte nový projekt? Chcete investovat do současného podnikání? Na základě našich zkušeností realisticky posoudíme, zda má vaše myšlenka naději na úspěch a vybereme optimální řešení pro financování vašich investičních záměrů napříč finančním trhem.

Projdeme si s vámi celým procesem získávání úvěru od prvotní finanční analýzy, porovnání nabídek, přípravy úvěrové žádosti a podpisu smluvní dokumentace až po samotné čerpání. Na vás pak zbyde projekt zrealizovat.

Financování provozu a posílení cash flow

Potřebujete posílit likviditu? Brání vám nedostatek hotovosti v rozšíření vašeho podnikání? Vybereme optimální řešení provozního financování napříč finančním trhem a posílíme vaši hotovostní pozici.

Začneme posouzením vaší situace a ověříme, zda jsou vaše požadavky realizovatelné. Následuje hlubší finanční analýza, návrh optimální formy financování a oslovení vhodných finančních institucí. Porovnáme získané nabídky a doporučíme tu, pro kterou připravíme úvěrovou žádost. Pomůžeme vám se smluvní dokumentací a pak už můžete čerpat.

Developerské projekty a výnosové nemovitosti

Máte připravený developerský projekt a začínáte řešit jeho financování? Nechcete ztrácet čas na nekonečných jednáních týkajících se např. cash flow projektu nebo zajištění splácení přijatého úvěru? Projdeme za vás celý finanční trh a najdeme vhodné řešení.

Začneme získáváním dat nejen od vás, ale též z různých databází a registrů. Po provedené analýze těchto podkladů a jejich vyhodnocení oslovíme vhodné finanční instituce, porovnáme jejich nabídky a připravíme žádost o úvěr. Jsme vám k ruce během vyřizování podmínek úvěru a jeho čerpání. Pohlídáme plnění podmínek vyplývajících z úvěrových smluv a průběžně budeme prověřovat aktuální možnosti (re)financování stávajících úvěrových angažmá.

Leasing a financování vozového parku

Zařizujete vozový park nebo rozšiřujete ten stávající? Nechcete na tuto investici využít jen vlastní zdroje? Najdeme optimální řešení financování napříč finančním trhem.

Po zhodnocení, zda jsou vaše požadavky realizovatelné a provedení finanční analýzy přichází na řadu návrh optimální formy financování, který je u vozového parku klíčový. Po volbě finančního leasingu, operativního leasingu nebo úvěru oslovíme vhodné finanční instituce, zejména leasingové společnosti, porovnáme jejich nabídky a připravíme úvěrovou žádost. Asistovat vám budeme také během podmínek řešení úvěru a jeho čerpání. Vám nezbývá než spokojeně vyrazit s novým vozem.

Platební terminály a brány

Jste úspěšní prodejci a trápí vás vysoké poplatky za platby kartou? Pracujete v e-commerce a růst obratu se neprojevuje v relativně nižších nákladech na platební brány? V řadě případů jsme svým klientům zajistili významné úspory těchto nákladů na platební transakce.

Úvodem posoudíme splnitelnost vašich požadavků a po jejich zasazení do širší analýzy připravíme nové řešení a oslovíme vhodné finanční instituce. Zejména jde o poskytovatele platebních terminálů a platebních bran. Specializovaných poskytovatelů platebních služeb je na trhu stále více, proto je nutné důkladné porovnání jejich nabídek. Po podpisu smlouvy začnete využívat efektivnější řešení, zároveň vám zůstane více ze zisku.

Byznys plány a studie proveditelnosti

Máte nový podnikatelský záměr a chybí vám konkrétní plán? Chcete upravit kurz vašeho stávajícího podnikání a nevíte, zda je to vůbec proveditelné? Podíváme se na vaše úmysly z nadhledu a najdeme podstatné okolnosti, které vám mohly během řešení denní operativy uniknout.

Začneme detailní diskusí nad vašim záměrem, ke kterému si následně dohledáme relevantní informace a vstupní data. Po jejich analýze vám připravíme výstup ve formě výsledné zprávy nebo prezentace. Jsme vám oporou v konečném rozhodnutí a jsme schopni zajistit též jeho financování.

Napište nám