home page/

společnost

O společnosti Stone & belter

Kdo je Stone & belter?

Poradenská společnost Stone & belter vznikla v roce 2008. Již od začátku se zaměřujeme na poskytování komplexního poradenského servisu v oblasti financí, investic, realit a daní. V současné době pečujeme o více než 6000 klientů z řad fyzických osob a firem. Doménou společnosti je řešení a správa celého majetkového portfolia klienta, pozornost ale věnujeme i hledání ideálních řešení dílčích problémů, se kterými se na nás klienti obrací. Své služby nabízíme také formou placeného poradenství, které nabývá v rámci celého know-how firmy stále více na důležitosti. Jedná se o komplexní, dlouhodobou správu a individuální péči o klienta, ke které využíváme veškeré znalosti a schopnosti našich odborníků ze čtyř sekcí.

Naše vize a cíle

Náplní naší práce je poradenství, nikoliv zprostředkování bankovních nebo pojišťovnických produktů. To jsou pouze nástroje, s jejichž pomocí naplňujeme klientovy potřeby a realizujeme koncept, který mu předkládáme při započetí spolupráce. Aby bylo nakládání s majetkovým portfoliem klienta opravdu efektivní, nelze poradenství vnímat jen z hlediska šetření nebo investic. Jako jedna z mála poradenských společností neslibujeme klientům vysoká zhodnocení, abychom je přiměli k podpisu spolupráce s námi, ale především stabilitu jejich financí a majetku. Nesnažíme se klientům nastavit zhodnocení portfolia na nejvyšší částky, ale tak, aby bylo zajištěno proti inflaci, krizi, nenadálým výkyvům. Servis, který svým klientům poskytujeme, vnímáme jako celek, jako sklenici exkluzivního koktejlu namíchaného z mnoha ingrediencí, které však plní jasně danou úlohu. Naší vizí je získat na počátku každé spolupráce s klientem co nejvíce informací o jeho situaci, abychom mu na jejich základě vytvořili strategickou koncepci na míru. Vše do sebe musí zapadat, tvořit lahodný nápoj. Práce našich osobních poradců se opírá o odbornost čtyř sekcí, jejichž činnost je vždy úzce specializovaná a harmonicky se doplňuje.

Vstupte do světa financí se Stone & belter

Neobávejte se, že osobní poradenství je službou jen pro movité. Věřte, že dokážeme efektivně pomoci klientovi s příjmem 8.567 Kč měsíčně stejně jako s 250.000 Kč. Právě lidé obracející každou korunu by měli hledat pomoc odborníka, který jim poradí, jak účinně šetřit peníze, nebo je dokonce rozmnožovat. VIP klientům nabízíme poskytování komplexního servisu formou placeného poradenství – neplatíte za jednotlivé produkty a aktivity poradce, ale za čas tohoto odborníka, jeho znalosti, zkušenosti a schopnosti, které dennodenně aplikuje do své práce pro Vás. Jeho komplexní péče o Váš majetek je Vám tak kdykoliv k dispozici. Další podrobné informace o naší práci a servisu, který Vám dokážeme poskytnout, se dočtete v rubrikách věnovaných jednotlivým sekcím a také v aplikaci mySTART. K dispozici jsou Vám zde také finanční kalkulačky – zkuste si třeba vypočítat, jak máte momentálně zabezpečený majetek proti budoucím rizikům nebo jaké možnosti optimalizace daňové povinnosti Vám zůstávají doposud skryté.

 

Citace

„Hlavním cílem naší poradenské společnosti je především maximálně spokojený klient. Od prvotního konceptu, vytvořeného na základě individuálních potřeb a přání klienta, až po klientův dobrý pocit z více než uspokojivých výsledků dlouhodobé spolupráce s námi. Maximum pro své klienty můžeme dělat především díky odbornosti našich poradců a specializaci našich čtyř sekcí, které se zaměřují na konkrétní analýzy a znají dokonale celkovou problematiku svého oboru. Předností naší firmy je také velikost, na rozdíl od velkých poradenských společností dokážeme velmi pružně reagovat na potřeby trhu a změny ve společenské, politické nebo ekonomické situaci. Umíme rychle řešit náhle nastalé problémy a pečovat o každého konkrétního klienta opravdu osobně."

Ing. Mojmír Urbánek, zakladatel Stone & belter