home page/

finance

Finance Zajistíme komplexní a efektivní správu Vašich financí

 • Zajištění
  osob a majetku
 • Tvorba
  kapitálu
 • Finanční
  nezávislost

Diskrétnost
a vzájemná důvěra

Uvědomujeme si, že finance jsou velmi delikátní oblastí. Usilujeme o to, aby byl vztah mezi Vámi a Vaším finančním poradcem nanejvýš diskrétní, založený na vzájemné důvěře. Můžete se spolehnout, že u nás budou Vaše finance v bezpečí. Jsme maximálně otevření a nikdy zbytečně nehazardujeme.

více o naší službě

Řešení na míru

Máte pocit, že nemáte přehled o svých výdajích, a každý měsíc se divíte, kam se Vaše peníze ztrácí? Nebo máte peněz dostatek, ale rádi byste ušetřili na koupi vlastního bytu? Jaká je Vaše dlouhodobá finanční strategie?

Finanční situaci jedince, jeho rodiny či firmy ovlivňuje mnoho vnějších i vnitřních faktorů. Do tvorby unikátního návrhu na řešení Vašich financí se proto zapojí všechny sekce naší firmy: finance, investice, reality i daně. Zda s námi chcete spolupracovat, se rozhodnete až po prezentaci konceptu.

Pojďme si povídat

Na první schůzce budete mluvit především Vy. Seznámíte nás se svou aktuální finanční situací (od příjmů a výdajů až po úspory a jejich alokaci), se svými ekonomickými návyky (včetně míry, do jaké jste ochotni podstupovat riziko) a samozřejmě také s cíli, kterých byste chtěli dosáhnout. Je to podobné jako u lékaře: čím více má informací, tím přesnější diagnózu dokáže stanovit. Abychom tedy mohli doporučit vhodná opatření, musíme co nejlépe poznat Vaši situaci a pochopit Váš způsob myšlení.

Na druhé schůzce už se ke slovu dostaneme my. Vypracujeme pro Vás komplexní finanční analýzu a poradíme, jak a kde snížit výdaje, kde je naopak navýšit, jak změnit chování a vnímání rodinného rozpočtu, jak snížit dluhy. Teprve pak přijde okamžik, kdy zvážíte, jestli Vás náš přístup oslovil a návrh na řešení Vaší finanční situace splnil očekávání, a definitivně se rozhodnete, zda s námi chcete spolupracovat.

Jistota

V první fázi důkladně rozebereme Vaše finanční zajištění, posoudíme pojištění odpovědnosti vůči Vašemu zaměstnavateli nebo ochranu Vašeho podnikání apod. Ne všechny pojistky jsou stejně komplexní, výhodné, a hlavně vhodné právě pro Vás, proto Vám doporučíme, jak nejlépe dosáhnout jistoty a zároveň ušetřit.

Tvorba kapitálu

Jak jsme již naznačili, podíváme se opravdu zblízka také na Vaše příjmy a výdaje. Neutrácíte na nesprávných místech? Neunikají Vám zbytečně příjmy, které by mohly přilepšit Vašemu rodinnému rozpočtu? Zajistí Vám současná struktura nástrojů v budoucnu důstojnou penzi? Zoptimalizujeme Vaši daňovou povinnost, zefektivníme alokaci Vašich úspor tak, aby neležely ladem na účtech, nýbrž přinášely zajímavý výnos. Vše s ohledem na budoucnost Vás i Vašich dětí.

Finanční nezávislost

Nyní se dostáváme na nejvyšší úroveň možné spolupráce. Dílčí oblasti, kterými jsme se dosud zabývali odděleně, spojíme do jednoho velkého celku – komplexní a efektivní správy Vašich financí, opírající se o mnohokráte ověřený koncept ideálního dělení.

 • Majetek
 • Investice
 • Hotovost

Koncept ideálního dělení zaručuje optimální poměr zhodnocení, rizika a likvidity: 1/3 majetek, 1/3 investice, 1/3 hotovost. Jednoduché, a přesto tak účinné!